NOWY PRZEDMIOT - OGŁOSZENIE
 
Zrównoważony rozwój i inne przykłady harmonizacji postępu ekonomicznego z wartościami pozaekonomicznymi – przygotowanie do prowadzenia badań naukowych - warsztaty z elementami tutoringu
 
Czy zastanawia Cię na czym polega nowy przedmiot stanowiący przygotowanie do prowadzenia badań naukowych z wykorzystaniem metod tutoringu? Prowadzący śpieszą z wyjaśnieniem, by zachęcić Cię do zgłoszenia się do udziału w nim! 
Chciałabyś popracować w mniejszych grupach nad przygotowaniem własnych wystąpień stanowiących analizę wybranego przez Ciebie zagadnienia prawnego? 
Warsztaty z elementami tutoringu będą prowadzone w trzyosobowych grupach pod nadzorem tutorów reprezentujących różne dziedziny prawa!
 
Jako uczestnicy zajmiecie się poszukiwaniem w systemie prawa sposobów na zharmonizowanie pożądanego postępu ekonomicznego z wartościami pozaekonomicznymi, które prawo musi chronić. Podstawowym poruszanym przykładem będzie rozwijająca się koncepcja „zrównoważonego rozwoju”. Zyskuje ona znaczenie nie tylko w prawie ochrony środowiska naturalnego, ale także np. w odniesieniu do prawa zabezpieczenia społecznego, czy granic ochrony własności.
 
Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji znajdziecie w sylabusie przedmiotu (link) formularz zgłoszeniowy jest tu

Ogłoszenia stałe

Zobacz również